صفحه اصلی | طراحی وب | بهینه سازی | سیستم مدیریت آگهی | فروشگاه ساز | سیستم کلیکی Home | Web Designing | More Information

طراحی انواع سایت های اینترنتی

تيم طراحي و برنامه نويسي پی اچ پی سازان ، متشکل از مهندسين نرم افزار و طراحان مجرب، آماده انجام پروژه هاي طراحي و برنامه نويسي وب سايت سازمانها، شرکتها و اشخاص حقوقي و حقيقي مي باشد.
کليه برنامه هاي وب سايت و برنامه هاي کاربردي تحت وب که توسط پی اچ پی سازان ارائه ميشود، با زبان قدرتمند پي اچ پي php و بانکهاي اطلاعاتي mysql نوشته ميشوند که بر روي سرورهاي ويندوز و لينوکس قابل پياده سازي ميباشند. سرعت بالا در هنگام اجرا و امنيت از ديگر قابليتهاي برنامه هاي php مي باشند.

  طراحی و اجرای وب سایتهای استاتیک و تبلیغی :

طراحی متناسب با موضوع، جذابیت متناسب با فعالیت، رعایت اصول استاندارد طراحی وب (طراحی سایت)، رعایت اصول زیبایی شناسی طراحی سایت (طراحی وب)، حجم کم صفحات و سرعت بالای مشاهده صفحات، رعایت اصول معماری اطلاعات وب سایت، ارائه مشاوره و پیشنهاد، تنوع طراحی، ... از اصولی است که شرکت پایا وب در کلیه طراحیهای خود تاکنون رعایت کرده و می کند. که نمونه های متعدد و فراوان موجود گواه این مدعاست.

طراحی و اجرای وب سایتهای داینامیک و کاربردی :

رویکرد رو به گسترش به حضور مؤثرتر در اینترنت در سطح بین المللی در ایران، اطلاع رسانی بروز و کامل، ارائه خدمت مشتریان در وب، کاهش ارتباط حضوری و تلفنی با شرکت، فروش اینترنتی و ... از مواردی هستند که موجب شده اند نگرش تازه ای به وب سایت پدید آید. شرکت پایا وب نیز سعی دارد در این راستا با ارائه خدمات و راه حلهای متناسب به شرکتها، مؤسسات و اشخاص به فراگیر شدن این رویکرد کمک نماید.


زمان انجام پروژه

مدت زمان انجام پروژه بین 5 روز تا 1 ماه می باشد.

توجه: مدت زمان پیش بینی شده در صورتی تحقق می یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف مشتری وجود دارد، این موارد در زمانی معقول از طرف مشتری رسیدگی و به شرکت اعلام گردد.


هزینه انجام پروژه

هزینه انجام پروژه پس از مشخص شدن نیازهای مشتری و با توجه به خدمات درخواستی از جانب مشتری، مشخص خواهد شد.     

   سفارش طراحی سایت

 
 
 
خدمات
تمامی حقوق این وب سایت براساس قوانین شرکت پی اچ پی ساز محفوظ می باشد Copyright © 2006 - 2009 PhpSaZ Corporation, All rights reserved